Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Forum Beach

Příjemný hotelový komplex Forum beach leží přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Ialyssos. Jeho výhodou je blízkost starobylého hlavního města Rhodos a také možnost využití služeb lázeňského centra Thalassa Forum Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Forum Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Forum Beach

Hotelový komplex Forum Beach  se nachází u písčito-oblázkové pláže s příkrým vstupem do moře . Nejbližší taverny, bary a obchůdky jsou v blízkosti hotelu. Do městečka Ialyssos je to cca 1 km, do města Rhodos cca 8 km a na letiště cca 7 km.

Popis hotelu Forum Beach

Hotel Forum Beach s rodinnou atmosférou pro nenáročné klienty svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, minimarket, internetový koutek a WiFi (3 EUR/hod., 10 EUR/den, 50 EUR/týden), bezpečnostní schránky (za poplatek), dětský a venkovní bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a vnitřní vyhřívaný bazén (v dubnu a říjnu). Oficiální kategorie hotelu je 4*. Vhodné oblečení do restaurace (ne plavky apod.).

Vybavení studií a apartmánů

Hotel Forum Beach disponuje studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 2-4 osoby.  Klimatizovaná studia (klimatizace je v provozu od 15. 6. do 15. 9.) se skládají z jedné obývací ložnice s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV (s místními programy), bezpečnostní schránku za poplatek a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Apartmány pro 2-4 osoby jsou stejně vybavené jako studia, mají však navíc jednu obývací ložnici.

Sport a zábava

Hotel Forum Beach  pořádá denní i večerní animační programy. Pro děti je zde menší dětské hřiště, dětský miniklub a dětské minidisco (v provozu od května do poloviny října). Zdarma stolní tenis, šipky, basketbal a plážový volejbal (v rámci animačního programu). Za poplatek kulečník, fitness (9 EUR), tenis, elektronické hry, tenis, minigolf a lázeňské centrum Thalassa Forum Spa (za poplatek od 1. 5. do 14. 10.).

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.30–21.00) formou bufetu. Pánové musejí mít na večeři oblečené dlouhé kalhoty. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00). Teplý snack, zmrzlina a ovoce (11.00–17.00). V plážovém baru: nealko nápoje, pivo a káva (11.00–16.00), v provozu v hlavní sezóně.

Pláž

Hotelový komplex Forum Beach se nachází u písčito-oblázkové pláže s příkrým vstupem do moře (lehátka a slunečníky na části pláže, která náleží klientům hotelu Forum Beach zdarma od 15.5 do 30.9 (osušky za zálohu).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.