Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Coralli

V idylické oblasti ostrova Rhodos, ve vesničce Pefki, jen asi 10 m od úzké písečné pláže, stojí apartmánový dům Coralli. Od centra Pefkosu je vzdálený asi 1 km, od Lindosu asi 2 km. Autobusová zastávka je v blízkosti studií. Letovisko Pefkos nebo Pefki, kdysi rybářská vesnička, si udržuje svůj původní charakter, přičemž je ale dokonale připravena na příjezd turistů. Dominuje mu náměstí s fontánou, kolem kterého narazíte na různé bary, taverny, kavárničky či minimarkety.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Coralli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita studií Coralli:

50 studií

Poloha

V idylické oblasti ostrova Rhodos, ve vesničce Pefki, jen asi 10 m od úzké písečné pláže, stojí apartmánový dům Coralli. Od centra Pefkosu je vzdálený asi 1 km, od Lindosu asi 2 km. Autobusová zastávka je v blízkosti studií. Letovisko Pefkos nebo Pefki, kdysi rybářská vesnička, si udržuje svůj původní charakter, přičemž je ale dokonale připravena na příjezd turistů. Dominuje mu náměstí s fontánou, kolem kterého narazíte na různé bary, taverny, kavárničky či minimarkety. Pro tuto oblast je typických hned několik pláží, většina z nich je písečných, místy promíchaných s oblázky. Jedna část letoviska je klidná, vhodná pro romantiky, druhá zase žije rušnějším (i nočním) životem. Coralli je dům s moderním minimalistickým stylem. Je sice oceněn jen jednou hvězdičkou, ale jeho vybavení určitě odpovídá hvězdičkám třem. K pohodlí hostů určitě přispívá i bazén se stylovým barem. Kolem bazénu jsou lehátka a slunečníky a najdete tam i biliard a malé dětské hřiště. Nad domem Coralli stojí ostrovany i turisty vyhledávaná restaurace s výbornou kuchyní.

Ubytování / Vybavení:

studia Coralli pro 2-3 osoby • koupelna/WC • fén • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • klimatizace (za poplatek) • balkon nebo terasa.

Pláž:

Studia Coralli jsou přímo na pláži.

Názor CK

Díky výborné poloze budete mít možnost prozkoumat okolní pláže a večer se vydat za zábavou do Pefkosu. Hosté domu Coralli si v případě zájmu mohou doplatit snídaně. Určitě nebudete litovat ochutnávky řeckých specialit ve stejnojmenné restauraci!

Aktuální popis od CK

PopisPříjemný dům leží v klidné části malebného letoviska Pefki, které nabízí noční život, přes den odpočinek a relaxaci. Úzká písečná pláž se nachází cca 10...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.