Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfinia

Oblíbený klubový hotel sestávající ze čtyř dvoupatrových budov se zapuštěným přízemím je vystavěn na ostrově Rhodos v menší zahradě ve vzdálenosti cca 500 m od centra letoviska Kolymbia.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delfinia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Delfinia

Oblíbený klubový hotel Delfinia sestávající ze čtyř dvoupatrových budov se zapuštěným přízemím je vystavěn v menší zahradě ve vzdálenosti cca 500 m od centra letoviska.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je od hotelu Delfinia vzdálena cca 350 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Delfinia

Vstupní hala s recepcí a barem, internetový koutek (2 počítače) zdarma, Wi-Fi na recepci zdarma, restaurace, bazén s terasou, bazén pro děti, snack bar v zahradě, dětský koutek a minimarket.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací souprava) jsou vybaveny TV, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací (v období 1.6. – 30.9.), lednicí, trezorem (za poplatek) a terasou nebo balkonem. K dispozici jsou v hotelu Delfinia také rodinné pokoje, kde jsou dvě pevná lůžka nebo manželské lůžko a rozkládací sedací souprava až pro 2 děti. Dvoulůžkové pokoje, tak i rodinné pokoje mohou být situovány i v přízemí.

Stravování

Dle zájezdu - možno i formou all inclusive. Plná penze je podávána v hotelové restauraci formou bufetu, dopolední svačina a odpolední káva v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje, víno, pivo (10:00-23:00).

Aktuální popis od CK

StřediskoKolymbiaPolohaHotelový komplex čtyř dvoupatrových a několika přízemních budov se nachází na klidném místě, v menší zahradě cca 500 m od centra...

Poloha- Klidné místo - Nejbližší restaurace, obchůdky a bary jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu - Letiště Korfu cca 18 km Pláž- Písčito-oblázková pláž se...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.