Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Matina

Hotel Matina se nachází v klidné části Faliraki na ostrově Rhodos, asi 800 m od centra letoviska a cca 600m od písečné pláže. Rodinnou atmosféru hotelu dokresluje krásná zahrada s velkým bazénem. Centrum Faliraki nabízí velké množství denní i noční zábavy pro každého. V centru letoviska je lunapark, pouťové atrakce, restaurace, bary a taverny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Matina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Matina

Hotel Matina se nachází v klidné části Faliraki, asi 800 m od centra letoviska a cca 600m od písečné pláže. Rodinnou atmosféru hotelu dokresluje krásná zahrada s velkým bazénem. Centrum Faliraki nabízí velké množství denní i noční zábavy pro každého. V centru letoviska je lunapark, pouťové atrakce, restaurace, bary a taverny.

Stravování

Polopenze. Snídaně (kontinentální bufet), večeře servírované (výběr ze 2 jídel a salátový bufet).

Ubytování v Matina

Vkusně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV, telefonem a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurací a barem, minimarket, jacuzzi a stolní fotbal. Bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma. Trezor k pronájmu u recepce. Možnost připojení k internetu na recepci. Hotel pořádá 1x týdně Barbecue večer.

Doporučení

Rodinný hotel Matina je ideálním místem pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena od hotelu Matina cca 600 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost využití jediné nuda pláže na Rhodu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.