Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flora

Rodinný hotel Flora na ostrově Rhodos se skládá ze dvou budov, ve kterých jsou studia a z jedné menší budovy, kde se nachází recepce. K hotelu patří bazén, u kterého je bar a řecká taverna, která slouží zároveň jako restaurace pro hosty hotelu na snídaně a večeře. Široká pláž se nachází přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Flora

Rodinný hotel Flora se skládá ze dvou budov, ve kterých jsou studia a z jedné menší budovy, kde se nachází recepce. K hotelu Flora patří bazén, u kterého je bar a řecká taverna, která slouží zároveň jako restaurace pro hosty hotelu na snídaně a večeře. Široká pláž se nachází přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 50 km - vzdálenost od centra 55 km (Rhodos) - nákupní možnosti 8 km (Lindos)

Ubytování v hotelu Flora:

- klimatizace (za poplatek) - minibar - televize se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon

Zařízení:

- řecká taverna, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - internetový koutek (za poplatek)

Pláž u hotelu Flora:

- písčito oblázková pláž - lehátka, slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.