Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Grand Hotel

Mitsis Grand Hotel je luxusní hotel na ostrově Rhodos, jehož pohostinnosti využili i takové osobnosti jako např. Margaret Thatcherová, Helmut Kohl, Gregory Peck, Antony Quinn a další známé osobnosti. Hotel se nachází v městě Rhodos, přímo u pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací. Hotel Mitsis Grand Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny elegantním nábytkem a teplými barvami a jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, ledničkou, SAT TV, hudebním programem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost video a DVD přehrávače.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Grand Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mitsis Grand Hotel

Mitsis Grand Hotel je luxusní hotel, jehož pohostinnosti využili takové osobnosti jako např. Margaret Thatcherová, Helmut Kohl, Gregory Peck, Antony Quinn a další zn8m0 osobnosti. Hotel se nachází v městě Rhodos, přímo u pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací. Vzdálenost do centra města je asi 600 m a od letiště v Rhodu 15 km. Před hotelem je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Mitsis Grand Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny elegantním nábytkem a teplými barvami a jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, ledničkou, SAT TV, hudebním programem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost video a DVD přehrávače. Typy pokojů: 2,2+1,2+2,3,3+1,4

Vybavení hotelu Mitsis Grand Hotel:

recepce, směnárna, konferenční místnosti, wi fi, internetový kout, TV místnost, hlavní restaurace Acandia, řecká restaurace Castelliana, italská restaurace Il Cielo, čínská restaurace, café snack bar Naiades, hlavní bar, bar u bazénu, 2 bazény s mořskou vodou, 1 krytý bazén, tělocvična, sauna, tenisový kurt, vodní sporty na pláži, obchodní arkáda s obchodem se suvenýry a butikem.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, video a DVD přehrávač, tělocvična, sauna, plážové a bazénové osušky za vratnou zálohu, vodní sporty.

Pláž:

Hotel Mitsis Grand Hotel je přes pobřežní komunikaci od oblázkové pláže

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židle, hlídání dětí za poplatek.

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Obědy: bufetové

Aktuální popis od CK

DoporučeníVyhledávaný hotel s bohatým programem all inclusive. Skvělá poloha v hlavním městě Rhodos - v blízkosti "Starého města" - pod záštitou UNESCO, v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.