Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ladiko

Tento menší rodinný hotel skládající se z několika bungalovů v zahradě, nabízející pravou řeckou atmosféru, se nachází na ostrově Rhodos asi 200 m od pláže a 500 m od pláže Antonyho Quinna, která patří mezi nejvyhlášenější pláže na ostrově. Hotel poskytuje jednodušší ubytování uprostřed zeleně mezi horami a je vhodným výchozím bodem i pro milovníky turistiky, rybaření či šnorchlování. Místní autobusová linka, která Vás zaveze do Rhodos nebo Faliraki jezdí od hotelu asi třikrát denně.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ladiko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ladiko

Tento menší rodinný hotel Ladiko skládající se z několika bungalovů v zahradě, nabízející pravou řeckou atmosféru, se nachází asi 200 m od pláže a 500 m od pláže Antonyho Quinna, která patří mezi nejvyhlášenější pláže na ostrově. Hotel Ladiko poskytuje jednodušší ubytování uprostřed zeleně mezi horami a je vhodným výchozím bodem i pro milovníky turistiky, rybaření či šnorchlování. Místní autobusová linka, která Vás zaveze do Rhodos nebo Faliraki jezdí od hotelu asi třikrát denně.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 200 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 17 m (Rhodos) - nákupní možnosti 3 m (Faliraki)

Ubytování:

- centrální klimatizace (15.6. - 15.9., za poplatek) - lednička, trezor na recepci (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) ubytování za příplatek: Superior

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - bar, minimarket

Pláž u Ladiko:

- oblázková pláž, místy s kamennými platy - lehátka, slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- večer s živou hudbou - řeckou i mezinárodní (1x týdně), fitness, stolní tenis

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Rhodos / Ladiko. Menší rodinný hotel se nachází v letovisku Ladiko a v blíkosti stejnojmenné pláže. Jen několik metrů dál se rozprostírá také...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.