Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lagonas

Hotel Lagonas nabízí ubytování blízko pláže, v dosahu živého letoviska Faliraki, přesto však v jeho  klidnější části. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lagonas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lagonas

Hotel Lagonas je situován ve známém letovisku Faliraki, považované za centrum zábavy na ostrově. Nachází se 500 m od centra, kde najdete nespočetné množství klubů, barů, restaurací, taveren, diskoték a kaváren. Dále můžete využít široké nákupní možnosti, lunapark, adrenalinové atrakce, aquapark či půjčovnu aut a motorek. Pláž je od hotelu Lagonas vzdálena pouhých 50 metrů.

Vybavenost hotelu Lagonas

V hotelu Lagonas čeká na hosty  recepce, restaurace, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), bar, snack bar, letní terasa a zahrada, TV místnost, biliár.

Ubytování

Hotel Lagonas disponuje dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, individuální klimatizace (zdarma), kuchyňský koutek, základní kuchyňské vybavení, balkon.

Sport a zábava

Bazén, biliár, vodní sporty, společenské a kulturní vyžití v okolí. Faliraki je považováno za centrum zábavy na Rhodosu.  As 500 m od hotelu nákupní a zábavní možnosti - nespočet barů, restaurací, kaváren, diskoték a klubů, také akvapark.

Stravování

dle CK, polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená jen 50m od hotelu Lagonas, slunečníky, lehátka a vodní sporty (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.