Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella

Hotel Stella leží v centru menšího malebného letoviska Pefkas na ostrově Rhodos. V okolí je  řada příjemných taveren a menších obchůdků. Velmi příjemný komplex studií a apartmánů v malebném místě, dosahu krásné písčité pláže, ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel – rezervujte včas!

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stella

Příjemný rodinný hotelový komplex se nachází v blízkosti oblíbeného letoviska Pevkos nedaleko malebného historického městečka Lindos. Nově postavené pokoje v zahradě u bazénu poskytují dostatek klidu, u bazénu si vždy najdete misto pro relaxaci a celý hotel je idální pro všechny klienty, kteří nehledají velké komplexy s rušnými animačními programy, ale naopak chtějí u bazénu konečně dočíst dlouho očekávanou knižní novinku. Pár minut chůze od hotelu se nachází krásná písečná zátoka s lethátky a tavernami.

Pláž

Hotel Stella je cca 300 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Stella

velmi příjemný aparthotel s recepcí, lounge se SAT/TV, barem, restaurací, snack barem/barem u bazénu, bazénem (slunečníky a lehátka zdarma).

Služby

klimatizace ve studiích 6 EUR/den, v apartmánech 10 EUR/den.

Ubytování

studia až pro 3 os. s vybavenou kuchyňkou (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, telefonem, trezorem, terasou/balkonem; apartmány s oddělenou ložnicí – na vyžádání. Většina studií/apartmánů s výhledem na moře.

Děti

dětský bazén a hřiště; dětská postýlka na vyžádání.

Doporučení pro hotel Stella

Velmi příjemný komplex studií a apartmánů v malebném místě, dosahu krásné písčité pláže, ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel – rezervujte včas!

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.