Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Imperial

Tento komplex Lindos Imperial se nachází na ostrově Rhodos, na kopci, přímo u moře s jeho širokou oblázkovou pláží na okraji městečka Kiotari. Lardos je cca 4 km, malebná historická vesnička Lindos je vzdálena cca 13 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindos Imperial, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lindos Imperial:

Tento komplex Lindos Imperial se nachází na kopci, přímo u moře s jeho širokou oblázkovou pláží na okraji městečka Kiotari (doporučujeme boty do vody). Lardos je cca 4 km, malebná historická vesnička Lindos je vzdálena cca 13 km.

Vybavení:

Krásné prázdninové zařízení Lindos Imperial disponuje 446 ubytovacími jednotkami a je složeno z hlavní budovy a 30 vedlejších budov, jež se nacházejí v rozlehlé zahradě. Dále recepce, výtahy, hlavní restaurace s terasou, 2 tématické restaurace (asijská, mexická), řecká a-la-carte restaurace, taverna, 4 bary, internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV, diskotéka, kadeřnictví, obchody, kiosek a amfiteátr. Ve venkovním areálu naleznete 3 sladkovodní bazény se vestavěným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Večerní animační program. Stolní tenis, plážový volejbal, vodní gymnastika, šipky, sportovní hřiště, 2 tenisové kurty, aerobic, vířivka, krytý bazén, fitness, boccia, fotbal, lukostřelba, basketbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Spa centrum (solárium, sauna, hamam, parní lázeň, procedury pro obličej i tělo). Pro děti : Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětské menu v hlavní restauraci.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Komfortně zařízené. Telefon, satelitní TV, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A).

Dvoulůžkové pokoje (1B/2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A), ovšem balkon s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (4D): Ložnice a obývací ložnice oddělené posuvnými dveřmi. Telefon, satelitní TV, posezení, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Strana do zahrady.

Rodinné pokoje (4E): Stejné vybavení jako rodinné pokoje (4D), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné pokoje superior (2F/3F): Ložnice a obývací ložnice oddělené posuvnými dveřmi. Telefon, satelitní TV, posezení, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Strana do krajiny.

Rodinné pokoje superior (2G/3G): Stejné vybavení jako rodinné pokoje (2F/3F), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Dle zájezdu, All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 18:00 hod. Možnost večeře v 1 ze 2 tématických restaurací po předchozí rezervaci. FAMILY tip Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Hlídání dětí za poplatek na vyžádání. Dětská postýlka zdarma na vyžádání, dětské židličky a dětský bufet v restauraci.

Aktuální popis od CK

Poloha Centrum Lardosu cca2,5 km Restaurace, bary aobchůdky cca500 m Autobusová zastávka cca 100 m Letiště Rhodos cca 55 km Pláž Písčito-oblázková pláž cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.