Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agla

Šestipatrový hotel v městské zástavbě cca 100 m od pláže a asi 10 minut chůze od centra města Rhodos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agla, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Agla

Šestipatrový hotel Agla v městské zástavbě se nachází cca 100 m od pláže a asi 10 minut chůze od centra.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky je vzdálena cca 100 m od hotelu Agla (přes silnici). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu Agla

K vybavení hotelu Agla patří vstupní hala s recepcí, směnárnou, barem dále pak výtah, TV místnost, restaurace a venkovní bazén s mořskou vodou. Všechny společenské místnosti jsou klimatizovány.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, lednicí, telefonem, televizí, klimatizací (za poplatek) a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu..

Aktuální popis od CK

Agla Hotel se nachází na západní straně města Rhodos. Necelý 1 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Pouhých...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.