Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Princess

Velmi krásný rozsáhlý hotelový komplex Lindos Princess leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Centrum letoviska Lardos je dostupné pěšky. Doporučujeme i pro náročné klienty a pro rodiny s dětmi. Nově v hlavní sezóně česky/slovensky mluvící animátor pro děti. Velmi oblíbený hotel – doporučujeme včasnou rezervaci!

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindos Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lindos Princess

velmi krásný rozsáhlý hotelový komplex Lindos Princess leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Centrum letoviska Lardos je dostupné pěšky.

Pláž

Hotel Lindos Princess je přímo u písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Lindos Princess

luxusní hotelový komplex s prostornou recepcí, hlavní restaurace, 3 a´la carte restaurace (řecká, italská a rybí), plážová restaurace, 3 bary, 2 velké bazény se sladkou vodou – slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži – zdarma (plážové osušky – zdarma), s oddělenou částí pro děti, vnitřní bazén, obchody, internetový koutek, amfiteátr, tenisový kurt, fitness, stolní tenis, sauna, lekářská služba, animační programy – sportovní a zábavní pro děti i dospělé.

Služby

trezor na pokoji, kulečník, fitness, jacuzzi, masáže, turecká lázeň, vodní sporty, internet, prádelna, večerní osvětlení tenisového kurtu, kadeřník, dětský zábavní park.

Ubytování

prostorné světlé velmi příjemně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním programem, telefon, minibar, balkon nebo terasa; na vyžádání možnost rodinných pokojů s oddělenou ložnicí (zatahovacími dveřmi).

Děti

dětská postýlka, hřiště, 2 dětské bazény se skluzavkami, dětský miniklub (pro děti 4–12 let), dětské disco a animační programy – nově v hlavní sezóně česky/slovensky mluvící animátor.

All inclusive

plná penze formou bufetu (během večeře je vyžadován společenský oděv) vč. nápojů (lokální nealkoholické a alkoholické během oběda/večeře); teplé/studené občerstvení, sladké pečivo, zmrzlina, odpoleční káva/čaj a zákusky – 10.30–24.00 hod. (pauza = zavřeno 18.30–21.30 hod.) v baru na pláži, lokální nealkoholické a alkoholické nápoje v barech – hlavní bar 17.00–01.00 hod., bar u bazénu 10.00–24.00 hod., bar na pláži 10.30–24.00 hod. (pauza 18.30–21.30 hod.), minibar na pokoji (pivo, minerální voda, lokální nealkoholické nápoje – doplňován každý 2. den); animační/sportovní programy: tenis, sauna, fitness, basketbal 10.00–18.00 hod., plážový volejbal, aerobic, vodní pólo, stolní tenis, minisoccer.

Doporučení pro Lindos Princess

Nádherný komplex s výbornou polohou přímo u krásné pláže, s vysoce kvalitními službami – doporučujeme i pro náročné klienty a pro rodiny s dětmi. Nově v hlavní sezóně česky/slovensky mluvící animátor pro děti. Velmi oblíbený hotel – doporučujeme včasnou rezervaci!

Aktuální popis od CK

HotelHotel Lindos PrincessDoporučeníVyhledávaný hotelový komplex v duchu tradiční řecké architektury se skvělou polohou přímo ukrásné pláže, s výtečnou...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.