Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Royal

Hotelový komplex Lindos Royal leží na ostrově Rhodos v malé zátoce, 80 m od pláže, asi 4 km od vesničky Lindos, kde je spousta barů, restaurací, diskoték a obchůdků. Vzdálenost od hlavního města Rhodos je 45 km a 55 km od letiště. Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén), klimatizovány (klimatizace zdarma), TV/SAT, lednici, centrální trezor (za poplatek – 2 EUR/den) a telefon. Možnost jedné přistýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindos Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lindos Royal

Hotelový komplex Lindos Royal leží v malé zátoce, 80 m od pláže, asi 4 km od vesničky Lindos, kde je spousta barů, restaurací, diskoték a obchůdků. Vzdálenost od hlavního města Rhodos je 45 km a 55 km od letiště.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén), klimatizovány (klimatizace zdarma), TV/SAT, lednici, centrální trezor (za poplatek – 2 EUR/den) a telefon. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a barem, restaurace, Wi-Fi, taverna na pláži, dva bazény a dětský bazén, dětský miniklub, fitness a salon krásy (za poplatek). Hotel má tenisové a volejbalové kurty.

Doporučení pro hotel Lindos Royal

Tento hotel je oblíbený především rodinami s dětmi a poskytuje kvalitní služby v příjemném prostředí nedaleko písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pláž

Hotel Lindos Royal leží v malé zátoce s písečnou pláží (80 m). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Dle CK, 

  • All Inclusive:
  • 7.00–10.00 snídaně formou bufetu, 10.15–11.00 pozdní kontinetální snídaně
  • 12.30–14.30 oběd formou bufetu včetně show cooking, 19.00–21.00 večeře formou bufetu, možnost večeře v restauraci a la carte (gril, řecká a italská kuchyně - nutná rezervace, pití za poplatek).Snack bar: 11.00–17.00 lehké občerstvení – pizza, hranolky, saláty, sladkosti
  • Pool bar: 10.00–23.00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, ouzo, brandy
  • Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit
Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Rhodos / Lindos. Hotel Lindos Royal je vystavěn v krásné zahradě na klidném místě v koloniálním stylu s výhledem na zátoku Vlicha a má...

Naše míněníDo naší nabídky letních pobytovych zájezdů na kouzelny řecky ostrov Rhodos jsme letos zařadili zatím 4* luxusní hotel Lindos Royal. Hotel patří do...

Řecko / Rhodos / Lindos. Hotel Cooee Lindos Royal je vystavěn v krásné zahradě na klidném místě v koloniálním stylu s výhledem na zátoku Vlicha a má...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.