Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Costa Lindia Beach

Luxusní resort Costa Lindia Beach, postavený v tradičním egejském stylu, je novinkou v naší nabídce, která nadchne každého návštěvníka svojí nezapomenutelnou atmosférou. Je situován přímo u písečno-oblázkové pláže letoviska Pefki, která je díky kvalitě vody oceněna tzv. modrou vlajkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Costa Lindia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Costa Lindia Beach

Luxusní resort Costa Lindia Beach, postavený v tradičním egejském stylu, je novinkou v naší nabídce, která nadchne každého návštěvníka svojí nezapomenutelnou atmosférou. Je situován přímo u písečno-oblázkové pláže letoviska Pefki, která je díky kvalitě vody oceněna tzv. modrou vlajkou.

Pláž

Písečno-oblázková pláž přímo u resortu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky na kauci. Vodní sporty za poplatek.

Poloha hotelu

Nachází se v klidné oblasti Pefki, cca 60 km od letiště. Od centra malebné vesničky Lardos je vzdálen cca 1,5 km. Písečno-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu Costa Lindia Beach. Vzdálenost do historického města Lindos je 6 km.

Stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi (snídaně, obědy, večeře) formou bufetu, svačinu (od 10:00 do 18:00 h), občerstvení (káva, čaj, sušenky) v době od 5:00 do 24:00 h, večeře ve stylové arabské, čínské, italské a řecké restauraci (a la carte) – místa nutno předem objednat, půlnoční občerstvení (od 22:00 do 24:00 h), plážový bar (od 10:00 do 18:00 h), zmrzlina pro děti i dospělé (od 10:30 do 21:30 h), slavnostní večeře jednou týdně, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů v několika barech (od 10:30 do 24:00 h).

Ubytování v hotelu Costa Lindia Beach

Moderně a komfortně zařízené pokoje a apartmány s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (vana s vířivkou/WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny Wi-Fi (za poplatek), telefonem, TV/SAT, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s 24h servisem, internet v hale (za poplatek), několik barů a tematických restaurací (arabská, čínská, italská a řecká), fi t ness, sauna, několik bazénů pro děti i dospělé s mosty, vodopády a tobogánem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), plážový bar, hřiště, miniklub, mezinárodní animační programy, šipky, stolní tenis, tenis, volejbal, minifotbal, kongresová hala, kadeřník, salon krásy, prádelna, půjčovna aut, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Costa Lindia Beach Resort se nachází přímo u písečné pláže Lotharikia Beach oceněné modrou vlajkou. Nedleká vesnička Lardos (cca 1,5 km)...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.