Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Blu

Luxusní hotel v jihovýchodní části Rhodosu jen 2 kilometry od známého Lindosu se se starověkými památkami je vystavěný panoramaticky u písečné pláže s nádherným výhledem na záliv Vlychas bay.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindos Blu, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lindos Blu

Luxusní hotel Lindos Blu v jihovýchodní části Rhodosu jen 2 kilometry od známého Lindosu se se starověkými památkami je vystavěný panoramaticky u písečné pláže s nádherným výhledem na záliv Vlychas bay.

Vybavení

Lindos Blu, hotel – butique, je vzhledem ke své úrovni, umístění i architektonickému provedení zařazený do kategorie Small Luxury Hotels of the World. Zajišťuje ubytování jen pro dospělé osoby, zejména páry všech generací, které vyhledávají romantické prostředí s vysokým standardem poskytovaných služeb. Dva velké sladkovodní bazény doplňuje terasa, na níž jsou klientům k dispozici lehátka se slunečníky a plážové osušky, stejně jako na pláži. V oblasti stravování se hotel snaží poskytovat zajímavou nabídku, která uspokojí i náročnou klientelu. Speciality nejen středomořské kuchyně poskytují dvě elegantní restaurace - Five Senses Gourmet a Smeralde à la carte. Nabídku doplňují dva bary, 24 hodin denně lze využít room servis. Pro příznivce sportu je k dispozici prosklená posilovna s krásným výhledem, kde si můžete s profesionálním trenérem domluvit program na celý pobyt. Během pobytu můžete si můžete zahrát tenis, příznivcům golfu je určena nabídka klubu Afandou, který je vzdálen necelých 30 kilometrů od hotelu. Vybavení hotelu Lindos Blu doplňuje zlatnictví a minimarket.

Ubytování v hotelu Lindos Blu

Komfortně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s výhledem na záliv, koupelna s jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, kávovar a varná konvice pro přípravu kávy a čaje, satelitní televize, DVD, hudební kanál, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu. Kromě dvoulůžkových pokojů s postelemi velikosti king size nabízí hotel ubytování v suitách a vilách s vlastními bazény.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení večeří.

Relaxační pobyty

Relaxační centrum Spa & Health Club zajišťují lázeňské revitalizující a omlazující procedury, kosmetické služby, manikúru a pedikúru.

Aktuální popis od CK

UpozorněníHotel neakceptuje osoby do 17 let věku.HotelHotel Lindos Blu Luxury & SuitesDoporučeníJeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově, posazený...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Řecko / Rhodos / Lindos. Nádherný, luxusní hotelový komplex v butikovém stylu se nachází v kopci nad písčito-oblázkovou pláží, oceněnou Modrou vlajkou za...

Poloha Vzdálenost od centra Lindosucca 2 km Restaurace, bary a obchůdky cca 500 m Autobusová zastávka cca 100 m Letiště Rhodos cca 50 km Pláž Pláž s jemným...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.