Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irene

Příjemná studia Irene se nachází v letovisku Pefki, uprostřed louky, v obklopení olivovníků.  Moderně vybavená a prostorná studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje samostatnými páry až po rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irene, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Irene

Pefki je jedním z nejkrásnějších a nejrozvinutějších turistických letovisek severní Evie. Studia Irene se nachází jen 500m od pláže v krásné louce, obklopena olivovníky. Studia jsou moderně zařízená a velmi prostorná. Majitelé se pro Vás a Vaše rodiny snažili vytvořit speciální prostředí, ve kterém si můžete užívat nekonečné hodiny zábavy a relaxu. Z balkonů si můžete vychutnat nádherný výhled. Studia Irene Vám nabízejí možnost pro strávení odpočinkové dovolené. Jsou vhodná pro rodinu s dětmi i pro mladé páry.

Vybavení hotelu Irene

Bazén café, snack bar internet zahrada, dětské hřiště.

Vybavení studií

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, TV, klimatizace. Balkon. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

Dle CK, vlastní (možnost dokoupení snídaně)

Pláž

Pláž se nachází 500 metrů od studií.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.