Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrysanti

Rodinný hotel Chrysanti se studii a apartmány obklopený kopci a borovicovými lesy se nachází nedaleko pláže ve známém letovisku Pefkos. Hotel Chrysanti nabízí dvoulůžková a třílůžková studia a apartmány až pro 4 osoby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrysanti, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Chrysanti

Rodinný hotel Chrysanti se studii a apartmány obklopený kopci a borovicovými lesy se nachází nedaleko pláže ve známém letovisku Pefkos, 57 km od letiště. V nedalekém centru letoviska je spousta barů, obchodů a restaurací a také zastávka autobusu se spojením do okolí. Kousek od hotelu jsou supermarkety, restaurace, pekařství a bankomaty.

Vybavení hotelu Chrysanti

recepce, internet, restaurace/bar u bazénu Blue, bazén, kulečník, 1x týdně BBQ.

Ubytování

hotel Chrysanti nabízí dvoulůžková a třílůžková studia a apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací za poplatek, TV, trezorem za poplatek, kuchyňkou a balkónem. Úklid probíhá 6x týdně, výměna ručníků 3x týdně a výměna lůžkovin 2x týdně.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Pláž

cca 300 m od pláže

Strava

dle CK, Vlastní stravování: vlastní stravování. Snídaně: bufetové snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.