Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Montemar Beach

Hotelový komplex Montemar Beach sestávající z přízemních a jednopodlažních budov je vystavěn přímo u pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Cca 200 metrů od hotelu najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lordos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Montemar Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Montemar Beach

Hotelový komplex Montemar Beach sestávající z přízemních a jednopodlažních budov je vystavěn přímo u pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova. Cca 200 metrů od hotelu najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lordos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km. Vybavení hotelu Montemar Beach: Recepce, bazén s terasou na opalování, restaurace, bar a dětské hřiště.  

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu Montemar Beach. Nejvzdálenější pokoje cca 150 metrů od pláže. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů.

Vybavení hotelu Montemar Beach

Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen místní silnicí, jsou k dispozici celkem 2 bazény a dětské brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací (1.6. – 30.9.), televizí, lednicí a menším balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, možno i program all inclusive - zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluJednoduše zařízený hotel. Využívání zařízení hotelu Costa Lindia. Cca 250 od pláže. Polohahotel se nachází v klidné oblasti, v okolí hotelu...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.