Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lippia Calypso Resort

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází asi 2,5 km od letoviska Afandou, pouhých 200 metrů od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Skládá se z hlavní budovy a tří vedlejších budov. Disponuje dvěmi venkovními bazény a krytým bazénem. Hotel Lippia Calypso Resort uspokojí všechny klinety.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lippia Calypso Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha  hotelu Lippia Calypso Resort

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází cca 200 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Do letoviska Afandou je to cca 2,5 km. Do města Rhodos a na letiště cca 18 km.

Popis hotelu Lippia Calypso Resort

Příjemný hotel Lippia Calypso Resort se skládá z hlavní budovy a tří vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, dva bary, internetový koutek, minimarket, obchůdky, společenská místnost, krytý bazén, dva venkovní bazény (jeden se skluzavkou pro děti) a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu v období od 1. 6. do 30. 9.) mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, ledničku (při příjezdu voda, nealko nápoje a pivo), internetové připojení (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Lippia Calypso Resort dále nabízí ubytování v prostornějších rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní.

Sport a zábava

Hotel Lippia Calypso Resort pro své hosty pořádá jedenkrát týdně řecký večer. Zdarma plážový volejbal, šipky, lukostřelba, vodní pólo, fi tness, minifotbal, minigolf, sauna, stolní tenis a tenis. Za poplatek kulečník, elektronické hry a masáže. Pro děti je zde miniklub a hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů, zdarma šlapadla a windsurfi ng. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (18.30–21.30) formou bufetu. Snack během dne (10.00–18.00). Zmrzlina (10.00–23.00). Káva, čaj a zákusky (10.00–23.00). Sendviče (18.00–02.00). Neomezené množství kávy, čaje, zákusků, nealko a vybraných místních i zahraničních alko nápojů (10.00–02.00).

Pláž

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází cca 200 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.