Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olive Garden

Hotel Olive Garden má ideální polohu v klidném místě ostrova Rhodos nedaleko Lardosu (cca 1,5 km), 50 m od zastávky busu (spojení do města Rhodos cca každých 30 min.).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olive Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olive Garden

Hotel Olive Garden má ideální polohu v klidném místě ostrova Rhodos nedaleko Lardosu (cca 1,5 km), 50 m od zastávky busu (spojení do města Rhodos cca každých 30 min.).

Pláž

Pláž je  cca 350 m od hotelu Olive Garden

Vybavení hotelu Olive Garden

menší renovovaný hotel – recepce, restaurace, snack bar, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), minimarket, herna (biliár, stolní fotbal), internetový koutek, veliká zahrada, parkoviště.

Služby

internet.

Ubytování

moderní renovované klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, telefonem, ledničkou, balkonem/terasou. Klimatizace v období 15.07.–31.08. je v Olive Garden bez poplatku.

Děti

dětský bazén.

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (rozlévané pivo, víno, nealkoholické nápoje), lehké občerstvení během dne a lokální alkoholické a nealkoholické nápoje.

Doporučení pro Olive Garden

Menší renovovaný hotel v klidném prostředí nedaleko pláže pro klidnou relaxační dovolenou.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduKomorněji laděný hotel sdomácí atmosférou, kterou dokresluje pečlivě udržovaná zahrada. Dva prostorné bazény se samostatným brouzdalištěm dávají...

PopisPláž: 350 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu, skluzavka pro dětiOkolíHotel s rodinnou atmosférou je umístěný...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.