Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pegasus

Hotelový areál vystavěný na ostrově Rhodos v zahradě je umístěn přímo na pláži v hotelové zóně střediska Faliraki, jehož živé centrum je vzdáleno cca 2 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pegasus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pegasus

Hotelový areál Pegasus vystavěný v zahradě je umístěn přímo na pláži v hotelové zóně střediska Faliraki, jehož živé centrum je vzdáleno cca 2 km.

Pláž

Dlouhá a široká pláž pokrytá pískem a oblázky se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Hotel Pegasus poskytuje plážové ručníky zdarma.

Vybavení hotelu Pegasus

Recepce, výtahy, lobby bar, internet (za poplatek), Wi-Fi na recepci zdarma, butik, minimarket, zlatnictví, restaurace, snack bar, bazén s terasou na opalování, dětský bazén, sauna (za poplatek), dětské hřiště a menší tobogán pro děti.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV, lednicí, telefonem, klimatizací (v provozu pouze v určitých hodinách v období 15.6.-15.9.), trezorem (z poplatek) a balkonem nebo terasou. Pokoje jsou situované do vnitrozemí. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování

Dle zájezdu - v hotelové restauraci Pegasus jsou podávány polopenze formou bufetu. Fakultativně all inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.