Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodos Beach

Hotel Rhodos Beach se nachází pouze přes místní komunikaci od pláže v městě Rhodos. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Hotel Rhodos beach se dělí o některé své služby se sousedním sesterským hotelem Belvedere.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rhodos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rhodos Beach

Hotel Rhodos Beach se nachází pouze přes místní komunikaci od pláže v městě Rhodos (možnost podchodu pod silnicí), 10-15 min chůze od jeho centra, 12 km od letiště v Rhodu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Hotel se dělí o některé své služby se sousedním sesterským hotelem Belvedere (např. 3x týdně večerní zábava).

Vybavení hotelu Rhodos Beach

recepce, směnárna, 2 výtahy, TV místnost, internet (v hotelu Belvedere), snídaňová místnost, snack bar u bazénu, cocktail bar, 2 bazény, tenis (v hotelu Belvedere), mini market.

Ubytování

Hotel Rhodos Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem do zahrady nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, hudbou, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem. Klimatizace a trezor za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

dle CK, Snídaně: bufetové snídaně07:00 – 09:30). Polopenze: bufetové snídaně07:00 – 09:30), bufetové večeře v hotelu Belvedere (18:30 – 21:00).

Pláž

Hotel leží přes místní komunikaci od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.