Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stegna Bay - studia / apartmány

Nová vilka Stegna Bay je postavena v mírném svahu v klidném prostředí cca 200 m od centra vesničky Stegna na ostrově Rhodos. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž se dostanete velmi rychle asi za 3 minuty. Kvalitní ubytování v klidné části s pohodlným přístupem do centra i na pláž a s dobrými službami. Vzdálenost od pláže: cca 180 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stegna Bay - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Stegna Bay:

Nová vilka Stegna Bay je postavena v mírném svahu v klidném prostředí cca 200 m od centra vesničky Stegna. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž se dostanete velmi rychle asi za 3 minuty.

Ubytování:

Velké apartmány Stegna Bay až pro 5 osob jsou v 1. patře. Mají 2 ložnice a obývací kuchyň s dalším lůžkem (gauč). Z balkónů orientovaných na jihovýchod je výhled na moře. V přízemí jsou prostorná studia, která mají ložnici se 2 lůžky a dveřmi oddělenou kuchyňku. Částečně zastíněné balkóny směřují do zahrad a k okolním domům. Studia a apartmány Stegna Bay jsou vybaveny vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), kávovarem, varnou konvicí, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (za příplatek).

Stegna Bay - hodnocení:

Kvalitní ubytování v klidné části s pohodlným přístupem do centra i na pláž a s dobrými službami. Vzdálenost od pláže: cca 180 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.