Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karpathios Studios

Jednoduchá studia Karpathios se nachází na vyvýšeném místě letoviska Pefkos a obklopují je piniové háje. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, vyjma hostů s pohybovými potížemi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karpathios Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Karpathios

Studia Karpathios se rozkládají v kopci v letovisku Pefkos a jsou obklopeny piniovými háji. Písčitá pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu a vzhledem k umístění hotelu může být cesta náročnější pro osoby s pohybovými potížemi. V pěší vzdálenosti je centrum s obchody, restauracemi a také autobusová zastávka. Od letiště je hotel vzdálen cca 50 km.

Vybavení domu Karpathios

K hotelovému vybavení patří recepce, Internet, prádelna, parkoviště, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, zahrada a terasa se slunečníky a lehátky.

Vybavení studií

Studia až pro 3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem. Úklid probíhá 5 x týdně, ručníky a ložní prádlo je měněno 2 x týdně.

Strava

Dle CK. Vlastní stravování snídaně,  bufetové snídaně

Pláž

Pláž se nachází 300 m od domu.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceRhodos leží na jihu Řecka a je znám svým slunečným počasím. Říká se, že na Rhodosu je nejvíce slunečních dnů v roce z řeckých ostrovů (více...

PopisPláž: 400 m | ZDARMA: Wi-Fi, lednice, kuchyňský kout, lehátka a slunečníky u bazénuOkolíStudia postavená v tradičním řeckém stylu jsou umístěná na kopci...

PopisStudia Karpathios leží v klidné části na kopci v letovisku Pefki a jsou obklopeny piniovými háji. Z terasy studií je krásný výhled do okolí. Písečná...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.