Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Steves

Hezký apartmánový dům Steves ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos a má výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Steves, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Steves

Hezký apartmánový dům Steves ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos a má výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova. Faliraki nabízí svým návštěvníkům velké množství denní a noční zábavy, diskotéky, noční kluby, vodní sporty na pláži, množství obchůdků, typických řeckých restaurací, taveren a kaváren, aquapark, lunapark a další.

Stravování

Vlastní.

Ubytování ve Steves

Vkusně zařízená studia a apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), kuchyňským koutem se základním vybavením, varnou konvicí, trezorem a klimatizací (za poplatek). Možnost jedné přistýlky u studií a dvou přistýlek u apartmánů.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Množství taveren, restaurací a občerstvení po celé délce pláže, vodní sporty na pláži, možnost lodních výletů na nejkrásnější pláže Anthony Quinn, Afandou, Ladiko.

Doporučení

Steves je vhodný pro aktivní dovolenou s možností nočního vyžití.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.