Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunland

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště Rhodos a 150 m od pláže. I když je hotel součástí komplexu Blue Bay, nabízí veškeré služby samostatně. Pláž je vzdálena 150 m od hotelu, dojdete na ni kolem menšího aquaparku s řadou skluzavek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunland, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunland

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště a 150 m od pláže. I když je hotel součástí komplexu Blue Bay, nabízí veškeré služby samostatně. Pláž je vzdálena 150 m od hotelu, dojdete na ni kolem menšího aquaparku s řadou skluzavek.

Stravování

All inclusive. Snídaně 6:45–9:45 h, obědy 12:30–14:00 h, večeře 18:30–21:00 h. Snack bar od 10:00–23:00 h. All Inclusive zahrnuje neomezenou konzumaci vybraných nápojů alkoholických (víno, pivo, rum, vodka, gin, ouzo, brandy) i nealkoholických. Možnost dokoupení VIP All Inclusive , které zahrnuje slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, DVD přehrávač na pokoji, tolaetní potřeby, koupací pláště a pantofle na pokoji při příletu, košík s ovocem na pokoji při příletu, plný minibar při příletu (voda a nealkoholické nápoje), plážové osušky, saunu a jacuzzi, 3x týdně volný vstup do Vodního dětského parku pro děti 2-12 let, čaj a kává na pokoji, maximální 3x za týden možnost večeře v restauraci a la carte, která zahrnuje nealkholické nápoje zdarma a značkové alkoholické nápoje a víno za zvýhodněné ceny.

Ubytování v hotelu Sunland

Standardní pokoje pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), klimatizací od 1. 7. do 31. 8. zdarma, lednicí, telefonem, TV/SAT a trezorem. Možnost jedné přistýlky a rodinné pokoje (dvě oddělené místnosti).

Vybavení

Hotel Sunland má k dispozici malou recepci s posezením, bar, pool bar, restauraci, zahradu, dva venkovní bazény s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Tenisové kurty, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, plážový volejbal. Animační programy pro děti a dospělé. Pro děti miniklub a baby sitting. K hotelu patří vodní park (6 skluzavek, pirátská loď se skluzavkami, dva bazény, občerstvení, vstupné za poplatek).

Doporučení

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště a 150 m od hotelu Blue Bay 5*, od pláže je vzdálen 150m, ke které dojdete kolem menšího vodního parku. Vhodné pro aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písčito-oblázková pláž před hotelem Blue Bay se nachází asi 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na pláži jsou vodní sporty za poplatek, windsurfingové centrum.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.