Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Sun

Hotel Princess Sun byl postavený na menším kopci s kouzelným výhledem na moře, hory a údolí s borovicovými háji v letovisku Kiotari na Rhodosu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Princess Sun

Hotel Princess Sun byl postavený na menším kopci s kouzelným výhledem na moře, hory a údolí s borovicovými háji v letovisku Kiotari, 15 km od města Lindos, 60 km od hlavního města Rhodos a 55 km od letiště. Od hotelu jezdí zdarma mini bus na pláže (10:00 – 22:00).

Vybavení hotelu

V hotelu Princess Sun je: recepce, trezory, směnárna, půjčovna kol, internet, lékař, TV místnost, restaurace, bar, plážový bar, snack bar u bazénu, bar u bazénu, bazén, kavárna, masáže, tělocvična, basketbal, volejbal, stolní fotbal, stolní tenis, tenis, víceúčelové hřiště, lukostřelba, herna, vodní sporty na pláži, animace, mini market.

Ubytování

Hotel Princess Sun nabízí dvoulůžkové ekonomické pokoje bez balkónu bez možnosti přistýlky, standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky i s možností výhledu na moře, nadstandardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem na moře a rodinné pokoje pro 2 dospělé a 2 děti s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. – 30.9.), mini ledničkou, trezorem, SAT nebo kabelovou TV, telefonem a balkónem nebo terasou. Trezor a internet za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

dle CK, All inclusive: časné snídaně (05:00 – 07:00), bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 24:00).

Pláž

Hotel Princess Sun leží cca 800 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Aktuální popis od CK

PopisStředně velké letovisko Kiotari se nachází v na jihovýchodní straně ostrova u břehů Středozemního moře. Severovýchodně od něj se pyšně vypíná starobylé...

PolohaŘecko / Rhodos / Kiotari. Hotel Princess Sun se nachází na malém kopci s vynikajícím výhledem na moře a hory. Je obklopen upravenou zahradou se třemi...

Hotel Princess Sun se nachází na malém kopci s vynikajícím výhledem na moře a hory. Je obklopen upravenou zahradou se třemi bazény. Hotel se nachází necelý...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.