Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsambika

Příjemné apartmány s velice milým personálem se nacházejí na ostrově Rhodos na okraji letoviska Stegna. Apartmány jsou situovány v klidném prostředí zahrady. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsambika, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Tsambika

Příjemné apartmány s velice milým personálem se nacházejí na okraji letoviska Stegna. Apartmány Tsambika jsou situovány v klidném prostředí zahrady. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 60 m - vzdálenost od letiště 35 km - vzdálenost od centra 150 m - nákupní možnosti 150 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, individuální klimatizace (za poplatek) - televizor, lednička, - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - balkon nebo terasa - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, individuelně ovladatelná klimatizace (za poplatek), televizor, lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), balkon nebo terasa

Zařízení:

- bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u apartmánů Tsambika:

- písečno - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- písečno - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.