Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vergina Sun

Tři budovy se studii a apartmány jsou situovány na ostrově Rhodos na okraji městečka Faliraki asi 600 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hned vedle apartmánů je minimarket v centru městečka můžete navštívit bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry atd. Faliraki je jedno z největších, nejrušnějších a ejnavštěvovanějších letovisek na východním pobřeží ostrova Rhodos. Ubytování v klidnějším prostředí s možností zábavy na dosah je vhodné pro klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v řeckých tavernách.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vergina Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Vergina Sun

Tři budovy Vergina Sun se studii a apartmány jsou situovány na okraji městečka Faliraki asi 600 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hned vedle apartmánů je minimarket v centru městečka můžete navštívit bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry atd. Faliraki je jedno z největších, nejrušnějších a ejnavštěvovanějších letovisek na východním pobřeží ostrova Rhodos. Ubytování ve Vergina Sun v klidnějším prostředí s možností zábavy na dosah je vhodné pro klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v řeckých tavernách.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 600 m - vzdálenost od letiště 15 km - vzdálenost od centra 800 m - nákupní možnosti 50 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, lednička, televizor, trezor (zdarma) - klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC) - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 5 osob - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, lednička, televizor, trezor - klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC)

Zařízení:

- recepce - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u Vergina Sun:

- písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.