Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perivolos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perivolos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
17 890 Kč

Středisko Perivolos

Městečko Perivolos je letoviskem, zcela záměrně postaveným pro potřeby turistického ruchu. Leží na severovýchodním pobřeží ostrova Santorini, mezi středisky Perissa a Vlihada. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak mladé i starší páry nebo skupinky přátel.

Pláž u Perivolos

Krásné pobřeží upoutá především dlouhou pláží s neobvykle tmavým pískem. Tato pláž nabízí rekreantům příjemné koupání v čistém, teplém moři a také možnost vyzkoušet některý z vodních sportů, například lyžování nebo potápění.

Perivolos - co tam?

Příjemné občerstvení po dlouhém slunném dni nabízejí všudypřítomné místní taverny, bary a kavárny. Restaurace, na pláži i ve městě, po celý den servírují vybraná lahodná jídla, od tradiční řecké kuchyně přes klasické kontinentální pokrmy až po rychlovky fastfoodového typu. Oblíbené jsou například souvlaki, kebab nebo gyros.

V minimarketech lze nakoupit základní potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu nebo suvenýry. Za většími nákupy se můžete vydat autobusem do blízké Firy, letoviska stojícího v kopci a okouzlujícího návštěvníky stupňovitým labyrintem křivolakých dlážděných uliček s obchůdky všeho druhu. Na vrcholku kopce, blízko kostela a dominikánského kláštera, se soustřeďují především obchodníci se šperky.

Okolí Perivolos

Vlahé noci v Perivolos přímo vybízejí k romantickým procházkám a večeřím ve dvou. Bary a kluby jsou živé, přesto si ale zachovávají jistou míru důstojného poklidu. Milovníci bujarého nočního života se mohou vydat za zábavou do blízké Perissy nebo do letoviska Oia, jehož krása je nejlépe viditelná při západu slunce, kdy je celé město zahaleno do teplé oranžové záře.

Kam se na Santorini jezdí?

Z České republiky se na Santorini jezdí hlavně do středisek Agios Georgios, Akrotiri, Ammoudi, Exomitis, Fira - hlavní město, Imerovigli, Kamari, Megalohori, Oia, Paradisi, Perissa a Perivolos.

Tipy na hotel v letovisku Perivolos

Salty Beach

Velmi příjemná moderní studia Salty Beach leží hned u promenády u pláže v Perivolos na Santorini. V blízkosti je řada diskoklubů, barů a kaváren, oblast je vyhledávaná především mladými díky celodenní zábavě.

1.

Iliada od 17 890 Kč se všemi poplatky


Příjemný hotel Iliada postavený v tradičním kykladském stylu leží v těsné blízkosti černé písečné pláže v letovisku Perivolos, krátkou procházkou (800 m) dojdete do vedlejšího, živějšího letoviska Perissa. O zábavu vašich dětí se postará bohaté vyžití ve vodním parku vzdáleném 500 m. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří hledají pravou řeckou atmosféru.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---