Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lakes studia

Nedávno zrekonstruovaná studia Lakes s bazénem a výhledem na nedaleké jezero, se nachází v oblíbeném letovisku Koukounaries na Skiathosu. Místní pláže patří k nejkrásnějším na ostrově, jemný žlutý písek a pozvolný vstup do moře je ideální pro malé děti, které zde v létě doslova soutěží o nejhezčí hrad z písku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lakes studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Lakes studia

Nedávno zrekonstruovaná studia Lakes s bazénem a výhledem na nedaleké jezero, se nachází v oblíbeném letovisku Koukounaries. Místní pláže patří k nejkrásnějším na ostrově, jemný žlutý písek a pozvolný vstup do moře je ideální pro malé děti, které zde v létě doslova soutěží o nejhezčí hrad z písku. Nedaleko studií se nachází autobusová zastávka, odkud odjíždí do města v pravidelných intervalech bus a hlavní město by jistě nemělo uniknout vaší pozornosti.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování v Lakes studia

Studia s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou vybavena kuchyňským koutem s dvouvařičem a lednicí, TV a klimatizací (za poplatek).

Vybavení

Recepce, restaurace, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), terasa na slunění, zahrada.

Pláž

Komplex Lakes studia je vzdálen 450 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), vodní sporty (za poplatek).

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x, letenka Skiathos – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.