Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Platanias

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Platanias, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Platanias

Letní prázdninové letovisko Platanias se nachází na půli cesty mezi známějšími resorty Koukounaries a Agia Paraskevi na členitém jižním pobřeží ostrova Skiathos.

Pláž u Platanias

Pláž v resortu Platanias je dlouhá, pokrytá krásně jemným zlatavým pískem a společně s pásmem čistých modrých vod mírně zvlněného moře a okolních zelených kopců vytváří dokonalou mozaiku typicky řeckého ostrovního střediska. Ovšem pozor by si tu měli dát nepříliš zdatní plavci a malé děti, neboť mořské dno je tu prudké a během chvilky se ocitnete v hloubce. Zato sportovci mají z této skutečnosti naopak jistě velkou radost. A proto také nabídka sportů a projížděk po vodě je poměrně široká. Nechybí občerstvení v podobě plážových taveren a barů, kde se lze osvěžit při letních vedrech. Přímo na pláži stojí malý kostelík, který se v polovině června stává centrem oslav.

Okolí Platanias

Krásné okolí Platanias vybízí k dlouhým procházkám a pěším túrám. Na svých cestách bujnou zelení borovicových lesů a olivových hájů můžete potkat kláštery, malebné kostelíky a jiné rozkošné stavby ostrovní architektury.

Kam se na Skiathos ještě jezdí?

Na Skiathos se jezdí ještě do středisek  Agia Paraskevi, Achladia, Kanapitsa, Koukounaries, Megali Ammos, Platanias, Skiathos, Troulos a Vromolimnos

Tipy na hotel v letovisku Platanias

Skiathos Princess Platanias

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Hotel Skiathos Princess doporučujeme náročným klientům.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---