Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afroditi

Hezký rodinný hotel Afroditi leží 150 m od centra letoviska Panormos na jihozápadě ostrova Skopelos, kde najdete řadu taveren, obchůdků a minimarket, v klidném místě jen 100 m od oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Afroditi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Afroditi

Menší rodinný hotel Afroditi leží v letovisku Panormos na jihozápadě ostrova v klidném místě jen pár metrů od pláže s bílými kulatými oblázky a křišťálově čistým mořem. K hotelu patří menší zahrada s bazénem a barem, kde si můžete dát během dne nějaké lehké občerstvení. Pokoje jsou příjemně zařízené a balkony mají výhled do zahrady. Okolí hotelu i celá zátoka Panormos je obklopena bohatou zelení. V menším centru letoviska najdete několik taveren a obchodů, kde seženete vše potřebné pro vaši pohodovou dovolenou. Hotel Afroditi doporučujeme všem klientům, kteří hledají klid a chtějí relaxovat v krásné přírodě u krásné pláže.

Poloha hotelu Afroditi

Hezký rodinný hotel Afroditi leží 150 m od centra letoviska Panormos na jihozápadě ostrova, kde najdete řadu taveren, obchůdků a minimarket, v klidném místě jen 100 m od oblázkové pláže.

Stravování

Dle ck: Snídaně nebo polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální v hotelu, večeře ve vyhlášené taverně, cca 50 m od hotelu.

Ubytování v Afroditi

Stylově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), klimatizací zdarma, ledničkou,TV, trezorem a balkonem nebo terasou. Všechny pokoje mají výhled do zahrady. Rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hotel Afroditi obklopený vzrostlou zahradou má k dispozici recepci s krbem, bar, restauraci, venkovní bazén s dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma) a bar u bazénu.

Doporučení

Hotel Afroditi je vhodný pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou.

Pláž

Oblázková pláž 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Hotel Afroditi na webu

Hotel Afroditi

Aktuální popis od CK

PolohaAfrodite hotel se nachází asi 15 km od hlavního města Skopelos v obci Panormos, která je obklopená krásnou přírodou. V okolí hotelu najdete hned...

Popis ubytování:Vesnička Panormos je jednou znejhezčích anejoblíbenějších na Skopelosu asvou krásnou pláží, křišťálově čistou vodou akouzelným panoramatem si...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.