Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stafilos Suites Boutique

Hotel v klidném prostředí, s výhledem na moře a snadným dosahem pěkných pláží a hlavního města. Doporučujeme pronájem auta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stafilos Suites Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stafilos Suites Boutique

Nedávno zrekonstruovaný třípatrový hotel Stafilos Suites Boutique se nalézá nad zálivem Stafilos, který je lemován dvěma krásnými plážemi. Stejnojmennou pláží Stafilos a o něco vzdálenější pláží Velanio. Hlavní město, kam se dá dostat pohodlně místní autobusovou dopravou a nebo taxíkem je odtud vzdáleno pouhé 4 km. Autobusová zastávka je nedaleko od ubytování.

Ubytování

Hotel disponuje 17 moderně zařízenými suitami různého typu, ve kterých se mohou ubytovat 2 až 4 osoby. Některé mají přímý a některé boční výhled na moře. Suity jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, trouby, základního nádobí a ledničky), TV, Wi-Fi, klimatizací, sejfem, fénem, žehličkou a žehlícím prknem, balkónem nebo terasou.

Vybavení a služby hotelu Stafilos Suites Boutique

Recepce fungující 15h denně (8:00-23:00h), klimatizovaná společenská místnost, bazén, bar u bazénu, parkoviště, prádelna.

Stravování

Dle ck: Doporučujeme připlatit si mírně rozšířenou kontinentální snídani, která probíhá formou bufetu a podává se na zastřešené terase poblíž bazénu.

Pláž u hotelu Stafilos Suites Boutique

Na písčito-oblázkovou pláž Stafilos se dostanete pohodlnou chůzí po silnici, která vede od hotelu Stafilos Suites Boutique. Na pláži jsou k pronajmutí slunečníky a lehátka. Nedaleko pláže je řecká restaurace.

Vzdálenosti

vzdálenost od pláže: cca 520 m. vzdálenost od nejbližší taverny: cca 104 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.