Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Kavouris

Studia Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou orientovány směrem k moři. Krásný výhled a klid, to je přímo balzám na duši.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Kavouris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Kavouris

Studia Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou orientovány směrem k moři. Krásný výhled a klid, to je přímo balzám na duši. Z pláže sice budete muset vyšlápnout do kopečka a možná se i zadýcháte, ale výhled na okolí vám dá hned zapomenout. Nedaleký přístav Skopelos nabízí nepřeberné množství obchůdků, taveren a barů, najdete zde rybáře, kteří po ránu prodávají své úlovky přímo z lodi nebo je v dodávce rozvážejí po ostrově, a především tradiční až kouzelnou atmosféru řeckého ostrovního přístavu. Studia Kavouris doporučujeme všem klientům.

Vybavení studií Kavouris

Studia leží 100 m od oblázkové pláže Glyfoneri, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, 1800 m od přístavu Skopelos, 300 m od nejbližší taverny

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, elektrický ventilátor, TV, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, balkon nebo terasa v přízemí. Klimatizace za příplatek nebo ZDARMA na místě. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní.

Další údaje o studiích Kavouris

14 studií ve 3 jednopatrových budovách. Úklid: 2x za pobyt. Výměna ložního prádla: 2x za pobyt. Výměna ručníků: 2x za pobyt.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na východ od řecké pevniny, kde leží v průzračnýchvodách Egejského moře několik řeckých ostrovův souostroví...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.