Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elios Holidays Hotel

Elios Holidays Hotel je umístěný uprostřed zeleně, ve vesničce Neo Klima (Elios), poblíž letoviska Kastani, v jednom z nejatraktivnějších letovisek ostrova Skopelos. Postavený byl ve stylu místní architektury, v malebném terénu, v objetí hustých borových lesů a skládá ze čtyř budov. Pestrobarevné květiny zpříjemňují prostředí, borovice vytváří příjemný stín a lákají návštěvníky k trávení bezstarostných chvil kolem prostorného bazénu. Neo Klima (Elios) je menší klidnější vesnička s výhodnou polohou uprostřed ostrova Skopelos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elios Holidays Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování v hotelu Elios Holidays

Elios Holidays Hotel je umístěný uprostřed zeleně, ve vesničce Neo Klima (Elios), poblíž letoviska Kastani, v jednom z nejatraktivnějších letovisek ostrova Skopelos. Postavený byl ve stylu místní architektury, v malebném terénu, v objetí hustých borových lesů a skládá ze čtyř budov. Pestrobarevné květiny zpříjemňují prostředí, borovice vytváří příjemný stín a lákají návštěvníky k trávení bezstarostných chvil kolem prostorného bazénu. Neo Klima (Elios) je menší klidnější vesnička s výhodnou polohou uprostřed ostrova Skopelos, mezi hl. městem Chora (19 km) a vesnicí Glossa (7 km). Na krásné místní pláži Hovolo Beach je malý přístav s několika tavernami, bary a dětským hřištěm. Přímo před hotelem Elios Holidays Hotel je autobusová zastávka, která spojuje Elios s plážemi Kastani a Milia Beach - známé z filmu Mamma Mia.

Kapacita

54 studií a apartmánů

Pláž

Písčito-oblázková pláž Hovolo Beach s bílými útesy a tyrkysovým mořem je jedna z nejoblíbenějších pláží ostrova a je vzdálena cca 500 m.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce • lobby a vnitřní restaurace • venkovní bar u bazénu s prostornou terasou • WiFi zdarma • bazén s lehátky a slunečníky • dětský bazén.

Elios Holidays Hotel - ubytování a vybavení

prostorná a vkusná 2-3-4 lůžková studia (všechna lůžka jsou pevná) • individuálně ovladatelná klimatizace (zdarma) • TV • kuchyňka se základním vybavením a malou ledničkou • koupelna s WC • fén • WiFi zdarma • dětská postýlka na vyžádání zdarma • balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na pohoří.

Stravování

Dle zájezdu, možno all inclusive

Názor CK

Elios Holidays Hotel je opravdová oáza klidu a zeleně, navíc jediný AI hotel na ostrově! Velmi příjemný hotelový areál s pohodlnými pokoji a oblíbeným all inclusive servisem. Neo Klima (Elios) je skvělou základnou pro všechny návštěvníky, kteří chtějí prozkoumávat ostrov nebo jednoduše využít výhodu blízkosti nejkrásnějších pláží západního pobřeží.

Internet

Elios Holidays Hotel

All  inclusive

~ snídaně a večeře formou teplého a studeného bufetu

~ oběd ve formě snacku (jídla jako pizza, hamburger, hot dog, gyros, těstoviny)

~ odpolední snack ve formě kávy, čaje, sladkostí (16:00-17:00)

~ místní nealkoholické nápoje – filtrovaná káva, čaj, pitná voda, nealko nápoje z postmixu

~ místní alkoholické nápoje – ouzo, točené pivo a rozlévané víno

~ AI platí v časech od 10:00-22:00 h, přičemž všechna jídla, nápoje, malá občerstvení jsou podávány ve vymezených časech a částech hotelu – bližší specifi kace přímo v hotelu

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Elios Holidays je prozatím jediným průkopníkem all inclusive stravování na ostrově Skopelos. Nachází se uprostřed zeleně ve vesničce Neo...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.