Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rigas

Příjemný hotel obklopený rozkvetlou zahradou se nachází na ostrově Skopelos, 300 metrů od pláže a centra města Skopelos s mnoha tavernami a obchody. Známé pláže Stafilos a Velanio jsou vzdáleny 4 kilometry od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rigas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rigas

Příjemný hotel obklopený rozkvetlou zahradou se nachází 300 metrů od pláže a centra města Skopelos s mnoha tavernami a obchody. Známé pláže Stafilos a Velanio jsou vzdáleny 4 kilometry od hotelu.

Vybavení

V upraveném areálu je zasazený bazén a dětský bazén, u něhož jsou lehátka se slunečníky poskytovány zdarma. Hosté se mohou během dne občerstvit u pool nebo snack baru, snídaně jsou podávány v hale. K vybavení patří také televizní místnost, hřiště a možnost využití faxu, prádelny a internetového připojení.

Ubytování v hotelu Rigas

Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, minibar, telefon, lednička, žehlicí prkno a žehlička, balkon nebo terasa. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez poplatku.

Stravování

Dle ck, kontinentální snídaně formou bufetu.

Hotel Rigas na webu

Hotel Rigas

Hotel Rigas ***  - pokoje

Dvoulůžkový pokoj.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný hotel posazený v krásné zahradě, který jako jeden z mála na ostrově Skopelos nabízí program soft all inclusive. Doporučujeme klientům...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.