Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Glyfoneri

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Pláž je dostupná po málo frekventované cestě a blízkost hlavního města Skopelos - Chora přímo láká k podvečerním procházkám.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Glyfoneri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Glyfoneri a ubytování:

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Hned po příjezdu narazíte na parkoviště pro hosty, ze kterého se po schodech schází k „vyššímu poschodí". Tady jsou dvě studia pro 2 osoby - jedno s možností rozkládacího lůžka pro dítě, jedno studio a jeden apartmán pro 3 osoby. Všechny tyto pokoje disponují vlastním balkonem s výhledem na moře. O poschodí níž - stačí sejít několik schodů - jsou studia pro 2-3 osoby s vchodem přes společnou terasu, která nabízí posezení a výhled.

Všechny pokoje mají klimatizaci, TV, koupel-nu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničkou a také sušák na prádlo. Tento dům má vlastní malou recepci a majitel domu plánuje i výstavbu bazénu a baru. Nedaleký minimarket patří majiteli studií, který nabízí svým hostům i dovoz potravin na objednávku.

Pláž je dostupná po málo frekventované cestě a blízkost hlavního města Skopelos - Chora přímo láká k podvečerním procházkám.

Náš názor na Glyfoneri

Jediné, co vás v domě Glyfoneri může „rušiť", je šum moře.

Kapacita:

7 studií a apartmánů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.