Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Konstantinos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Konstantinos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Agios Konstantinos

Agios Konstantinos se nachází asi 1,5 km od hlavního města ostrova Skopelos. S hlavním městem již tvoří téměř nedílnou součást, podrobný popis Agios Konstantinos viz.  Skopelos - Chora

V městečku je přístav a u něho malý kostelík. V kopci nad městem je vesmi pěkný klášter odkud je překrásný výhled na celé okolí.

V centru městečka najdete běžné zastoupení malých taveren a barů, množství obchůdků, kde si nakoupíte vše potřebné.

Velmi pěkné tůry se dají podniknout z Agios Konstantinos směrem na Manolates.

Kam se na Skopelos jezdí?

Z České republiky se na Skopelos jezdí ještě do středisek Agios Konstantinos, Glyfoneri, Kastani, Panormos, Skopelos - Chora a Stafilos

Tipy na hotel v letovisku Agios Konstantinos

Aegean View

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích. Hostům Aegean View jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby. Všechna studia mají koupelnu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, individuální klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu.

1.

Glyfoneri

Nově postavený dům Glyfoneri se nachází cca 300 m od přírodní pláže v oblasti Agios Konstantinos. Hned po příjezdu narazíte na parkoviště pro hosty, ze kterého se po schodech schází k „vyššímu poschodí". Tady jsou dvě studia pro 2 osoby - jedno s možností rozkládacího lůžka pro dítě, jedno studio a jeden apartmán pro 3 osoby. Všechny tyto pokoje disponují vlastním balkonem s výhledem na moře. O poschodí níž - stačí sejít několik schodů - jsou studia pro 2-3 osoby s vchodem přes společnou terasu, která nabízí posezení a výhled.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---