Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ostria

Na okraji vesničky Stafilos, asi 4,5 km od hlavního města Skopelos - Chora byl vybudován malý rodinný hotel Ostria. Jeho budova je postavena na kopci a z terasy poskytuje krásny výhled na moře. Pláž Stafilos, s hrubším pískem a oblázky, situovaná v nádherném zálivu chráněném před větrem, je dostupná po cestě z kopce (350 m), přičemž na posledním úseku cesty je krátké schodiště. Vedlejší záliv Velanio má pláž s trochu jemnějším pískem a oblázkovými úseky.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ostria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ostria:

Na okraji vesničky Stafilos, asi 4,5 km od hlavního města Skopelos - Chora byl vybudován malý rodinný hotel Ostria. Jeho budova je postavena na kopci a z terasy poskytuje krásny výhled na moře. Pláž Stafilos, s hrubším pískem a oblázky, situovaná v nádherném zálivu chráněném před větrem, je dostupná po cestě z kopce (350 m), přičemž na posledním úseku cesty je krátké schodiště. Vedlejší záliv Velanio má pláž s trochu jemnějším pískem a oblázkovými úseky. Cestou zpět se můžete občerstvit v originální řecké taverně s jedinečným výhledem na moře. Do hlavního města se z Ostria dostanete místním autobusem - zastávka se nachází přímo u hotelu.

Vybavení / Sport / Zábava:

Hotel Ostria je jednoduše, ale vkusně vybavený - menší recepce, jeden centrální trezor společný pro všechny pokoje, lobby se vstupem na terasu a snídaňovou místností, salónek, bar. Hotel disponuje poměrně velkým bazénem se skokanským můstkem, rozlehlou terasou s lehátky a slunečníky zdarma, snack barem u bazénu, posezením. Nedaleko bazénu je prolézačka pro děti. Ve společných prostorách, v lobby a v salónku je možnost internetového připojení. Hotel má i vlastní parkoviště a prádelnu.

Ubytování:

Zajímavostí hotelu Ostria je, že každý pokoj má jinou velikost, jiný půdorys, jiné celkové řešení. Hotel poskytuje pokoje pro 2-3 osoby (pro 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby s možností přistýlky pro dítě - rozkládací křeslo), ale i prostorné rodinné pokoje pro 4 osoby (2 pevná lůžka + patrová postel pro děti, nebo manželská postel + 2 samostatná lůžka). K dispozici je také jedno 5-lůžkové studio. Všechny pokoje mají individuální klimatizaci, TV, telefon, ledničku, koupelnu/WC (sprchový kout). Z většiny pokojů se vám naskytne výhled na moře, z některých do okolí s bočním výhledem na moře a několik pokojů je situovaných směrem k cestě.

Stravování:

Polopenze - snídaně formou bufetu podávané v hotelu, večeře servírované - v taverně pod hotelem. I když hotel Ostria disponuje vlastní kuchyní, chtěli jsme vám umožnit ochutnávku místních specialit v řecké taverně.

Náš názor na hotel Ostria:

Nádherná pláž, krásný výhled a příjemné okolí hotelu - místo vhodné pro romantiky, pro lidi toužící po klidu a odpočinku, ale také pro rodiny s dětmi. Doporučujeme pronájem auta za účelem objevování dalších krás ostrova.

Kapacita:

20 pokojů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.