Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Studia Panorama nacházející se na klidné místě v malebné vesničce Stafilos,  200m od její pláže a současně nedaleko pláže Velanio, jsou vhodná i pro náročnější klienty všech věkových kategorií, kteří ocení klid a současně dobrou dostupnost hlavního města, které je vzdálené 3km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Panorama

Penzion Panorama leží ve vesničce Stafilos v klidném místě 200 m od pláže Stafilos. Na tu navazuje pláž Velanio, která je z části nudistická. Penzion uspokojí i náročnější klienty. Do hlavního města se dostanete pěšky nebo autobusovou dopravou, vzdálenost je cca. 3 km. Ve vzdálenosti do 500 m od ubytování se nacházejí  3 taverny, obchod je vzdálen cca. 500 m, supermarket cca. 1,5 km. Ubytování doporučujeme všem, kteří hledají klid. 

Vybavení studií

Studia/mezonety pro 2–4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, TV a klimatizací. 

Pláž

Pláž Stafilos se nachází 200m od studií Panorama.

Stravování

Dle CK. Bez stravování, možnodt dokoupit večeře nebo polopenze.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na východ od řecké pevniny, kde leží v průzračnýchvodách Egejského moře několik řeckých ostrovův souostroví...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.