Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Glyfoneri

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Glyfoneri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Glyfoneri

Menší rekreační přímořské středisko Glyfoneri čeká na své návštěvníky v čarokrásné zátoce svatého Konstantina na severovýchodním pobřeží věčně zeleného ostrova Skopelos, jen nedaleko hlavního města. Městečko je malebně rozloženo v poměrně strmém svahu, odkud je překrásný výhled na zátoku a okolí.

Pláž u Glyfoneri

Glyfoneri má svou vlastní malou pláž stejného jména, kterou tvoří písek, kamínky a oblázky bílé a šedé barvy, čisté vody Egejského moře a od pobřeží se zdvihající kopce pokryté skvostnou zelení. Když se na některý z vrcholků vyšplháte, otevře se vám celá zátoka jako na dlani. Přes všechny tyto nesporné krásy je však letovisko méně známé, a tak tu nebývá přelidněno. Můžete si tak vychutnat blažený klid a nekonečnou pohodu. Po celodenním koupání a odpočinku na pláži zajděte do některé z taveren na dobré tradiční jídlo, převážně z darů moře. Ty lze zakoupit také přímo od rybářů na trhu v přístavu.

Co v Glyfoneri

Díky blízkosti hlavního města nabízí Glyfoneri možnost vzdálit se na chvíli z tohoto ráje do rozvinutější civilizace, třeba za nákupy, bujarou zábavou, tajemnou historií a kulturou.

Kam se na Skopelos jezdí?

Z České republiky se na Skopelos jezdí ještě do středisek Agios Konstantinos, Glyfoneri, Kastani, Panormos, Skopelos - Chora a Stafilos

Tipy na hotel v letovisku Glyfoneri

Studia Kavouris

Studia Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou orientovány směrem k moři. Krásný výhled a klid, to je přímo balzám na duši. Z pláže sice budete muset vyšlápnout do kopečka a možná se i zadýcháte, ale výhled na okolí vám dá hned zapomenout. Nedaleký přístav Skopelos nabízí nepřeberné množství obchůdků, taveren a barů, najdete zde rybáře, kteří po ránu prodávají své úlovky přímo z lodi nebo je v dodávce rozvážejí po ostrově, a především tradiční až kouzelnou atmosféru řeckého ostrovního přístavu. Studia Kavouris doporučujeme všem klientům.

1.

Lemonis

Penzion Lemonis leží v klidném místě, 250 m od písčito-oblázkové pláže Glifoneri, přibližně 500 m od začátku hlavního města Skopelos, které nabízí procházky v úzkých uličkách, obchody, taverny a bary. Ubytování doporučujeme klientům, kteří požadují klidné ubytování, ale zároveň vyhledávají noční život v přilehlém hlavním městě. 

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---