Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ta Kimata Studia

Majitelé tohoto okouzlujícího komplexu Ta Kimata Studia, skládajícího se ze dvou budov, si vybrali tento název zřejmě proto, že mořské vlny mají téměř na dosah ruky. Z krásné zahrady, kde si mohou na dětském hřišti bezpečně hrát i malé děti, vede krátký vydlážděný chodníček přímo na známou pláž letoviska Panormos. Ostrov - Skopelos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ta Kimata Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování

Ta Kimata znamená v překladu vlny. Majitelé tohoto okouzlujícího komplexu Ta Kimata Studia, skládajícího se ze dvou budov, si vybrali tento název zřejmě proto, že mořské vlny mají téměř na dosah ruky. Z krásné zahrady, kde si mohou na dětském hřišti bezpečně hrát i malé děti, vede krátký vydlážděný chodníček přímo na známou pláž letoviska Panormos. V přední části komplexu je první budova, pěkně udržovaná zahrada, již zmíněné dětské hřiště i zahradní gril s pohodlným sezením ve stínu košatých rozmístěných v zahradě. V zadní části domu najdete další budovu a také společné sezení pod altánem, parkoviště, udržovaná zahrada je i zde samozřejmostí. Naši klienti mají ubytování v této části. Panormos je jedním z nejoblíbenějších míst na ostrově. Ve vesničce je několik obchodů a taveren, supermarket a autobusová zastávka. V Panormosu je západ slunce jedinečný, připravte se na neskutečné záběry. Hlavní město Skopelos je vzdáleno cca 15 km, ikonické pláže Milia 2 km a Kastani 3 km.

Pláž

Přímo na bílé oblázkové pláži

Ta Kimata - ubytování a vybavení

vkusná a pohodlná 2 a 3-lůžková studia • TV • kuchyňka se základním vybavením a ledničkou • varná konvice • kávovar • klimatizace (za poplatek) • koupelna s WC • WiFi zdarma • balkon nebo terasa se zahradním nábytkem

Názor CK

mladému manželskému páru, který tento dům vlastní, záleží na každém detailu a maximálním pohodlí svých hostů. Ti se nemusí starat o nic, jen o to, aby si co nejvíce odpočinuli a prožili zde nezapomenutelnou dovolenou.

Ta Kimata Studia na internetu

Ta Kimata studia 

Kategorie CK

*** +

Oficiální kategorie

**

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.