Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Korina studia

Vilka studií Korina stojí ve vilové zástavbě a je obklopena zelení a květinami. Největší předností je blízkost oblázkové pláže a klimatizace zdarma. Ubytování představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Korina studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Korina

Vilka Korina stojí ve vilové zástavbě letoviska Agnontas a je obklopena zelení a květinami. U domu je posezení s vybavením na barbecue. Na městskou pláž se dostanete po cestě, která vede okolo sousedních vilek, a pak pokračujete asi 40 m po místní pobřežní komunikaci. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za asi za 20 min. zaveze do hlavního města nebo na další pláže. Při cestě na pláž narazíte na obchod a 3 taverny, které jsou vyhlášené rybími specialitami.

Ubytování

Jednoduše vybavená 2lůžková studia, některá s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací gauč), jsou ve zvýšeném přízemí (asi 10 schodů) nebo v 1. patře. Studia mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci, fén, Wi-Fi a TV. Většina balkónů je kryta zelení nebo závěsem, který poskytuje příjemný stín. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Pláž u studií Korina

Menší městská oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80 m od studií Korina. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka. Na další krásné pláže (Limnonari, Milia, Kastani) se dostanete několikrát denně místní autobusovou dopravou.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m. od centra Agnontas: cca 60 m.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,5 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 7. 2018 V Korině jsou vstřícní a ochotní, pokoje jsou čisté, vybavení kuchyňky dostačující k vaření.

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.