Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galissas studia

Dvě vilky, které tvoří harmonický celek, se nacházejí v klidném prostředí asi 200 metrů od pláže Galissas s pozvolným vstupem do moře a 100 metrů od autobusové zastávky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galissas studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Galissas

Dvě vilky Galissas, které tvoří harmonický celek, se nacházejí v klidném prostředí asi 200 metrů od pláže a 100 metrů od autobusové zastávky.

Vybavení a služby

V zahradě najdete bazén, kde jsou lehátka a slunečníky.

Ubytování ve studiích Galissas

Ve vilkách Galissas jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, studia a apartmány. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně elektrického vařiče a ledničky), sprchovým koutem, WC, TV, telefonem, klimatizací, terasou nebo balkónem. Apartmány mají jednu samostatnou ložnici a obývací část se dvěma dalšími lůžky, některé jsou mezonetového typu, pouze na vyžádání.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vroubená tamaryšky a je tak velmi dobře chráněna před větry zvanými meltemi. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Jsou zde kabinky na převlékaní, sprcha, toalety, dětské a volejbalové hřiště, pronájem slunečníků a lehátek, vodní sporty. Na druhé straně výběžku je pláž pro ty, kteří dávají přednost koupání bez plavek.

Vzdálenosti

Pláž: cca 200 m

Aktuální popis od CK

PoznámkaCeny jsou orientační a mohou se měnit v závislosti na ceně letecké přepravy. Povinná pobytová taxa - výše poplatku se liší v závislosti na typu...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.