Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassia Thea - studia

Studia Thalassia Thea jsou postavena v kykladském stylu na ostrově Syros. Dům má vynikající polohu, je blízko místní pláže i centra městečka. Nedaleko od hotelu Thalassia Thea je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassia Thea - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Thalassia Thea:

Studia Thalassia Thea jsou postavena v kykladském stylu. Dům má vynikající polohu, je blízko místní pláže i centra městečka. Nedaleko od hotelu Thalassia Thea je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis.

Ubytování:

Dvoupatrová budova má vlastní parkoviště. Některá studia mají výhled na moře. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně základního nádobí, elektrického vařiče a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV, WC a sprchou. Každé studio má balkón nebo terasu. Studia v přízemí jsou prostornější a v letních měsících chladnější.

Hodnocení:

Příjemné ubytování s vynikající polohou, pečliví a starostliví majitelé poskytují dobrý servis. Vzdálenost od místní pláže: cca 80 m. Vzdálenost od centra Galissas: cca 150 m. Vzdálenost od přístavu Ermoupolis: cca 7 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.