Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean

Hotel Aegean nacházející se v malebném prázdninovém letovisku Pefkari má svoji největší přednost právě ve své poloze, uprostřed zeleně a pouhých 30 metrů od velmi pěkné pláže s plážovým servisem a tavernami. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů, kteří vyhledávají místa s příjemnou a pohodovou atmosférou, komornějšího rázu. Místo samotné je velmi klidné, avšak k prožití příjemné dovolené zde naleznete vše potřebné.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aegean

Rodinný hotel Aegean nacházející se u vyhlášené písečné pláže v Pefkari (30 metrů) obklopené píniemi a mediteránskou vegetací, v blízkosti hotelu jsou obchody, markety, restaurace, bary a taverny, pouhých 5 km západně je centrum většího letoviska Potos.

Vybavení hotelu Aegean

Hotel Aegean je vybaven recepcí, restaurací s venkovní terasou a barem.

Vybavení pokojů

Ubytování je zajištěno ve 2 a 3 a 4 lůžkových pokojích (čtyřlůžkové pokoje mají manželské lůžko a palandu) s vlastním soc. zařízením (SWC), lednicí, TVa klimatizací. Každý pokoj má balkon se zahradním nábytkem a Wi-Fi připojení zdarma.

Stravování

Dle CK. Polopenze - snídaně - švédské stoly, večeře servírované, výběr ze 6 hlavních jídel a 6 salátů

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouhých 30 m

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.