Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemis

Hotel Artemis, pojmenovaný po řecké bohyni Artemis se nachází na půvabném severozápadním pobřeží ostrova Thassos, uprostřed zeleně olivových hájů u střediska Skala Prinos. Jedná se o klidnější, ale o to romantičtější a nádhernou oblast charakterizovanou bílými plážemi s jemným pískem, okolní zelené hory a blankytně modré moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Artemis

hotel Artemis, pojmenovaný po řecké bohyni Artemis, se nachází na půvabném severozápadním pobřeží ostrova Thassos, uprostřed zeleně olivových hájů. Jedná se o klidnější, ale o to romantičtější a nádhernou oblast charakterizovanou bílými plážemi s jemným pískem, okolní zelené hory a blankytně modré moře.

Vybavení hotelu

recepce, aperitiv bar, výtah, restaurace, terasa, TV místnost, klimatizované interiéry, bar, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky, sprchy, bar u bazénu, bezbariérový přístup do hotelu.

Pokoje v hotelu Artemis

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro děti do 12 let a třílůžkové pokoje s koupelnou a WC s balkónem, klimatizací (za poplatek), SAT-TV, telefonem a trezorem (za poplatek).

Strava

polopenze, snídaně formou švédských stolů, servírovaná večeře

Pláž u hotelu Artemis

Písečná, lemovaná olivovými háji, je vzdálená jen 80 m od hotelu Artemis, plážový servis za poplatek.

Další vybavení

bazén v hotelu, plážový bar, místní taverny a restaurace, možnost navštívení okolních překrásných pláží, výlety autem či motorkou do blízkého hlavního města Limenas (10 minut jízdy).

Doporučení

Hotel Artemis je v klidnějším prostředí s dostatkem služeb pro Vaši zábavu, relaxaci a pohodu.

Hotel Artemis na webu

Artemis webpages

Aktuální popis od CK

HotelHotel ArtemisDoporučeníPříjemný a klidný hotel s kvalitními službami poblíž centra menšího letoviska Skala Prinos. Vhodný pro všechny věkové...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.