Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Augustis Vila

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláželetoviska Limenaria a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Augustis Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Augustis

Moderní vila nacházející se cca 100 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska v blízkosti hotelu AGALI + (cca 200 m). V přízemí vily se nachází kanceláře místní partnerské cestovní kanceláře a sídlo delegáta. Vila je moderně zařízena(nové interiéry a nábytek).

Kapacita

Dvou a tří-lůžková studia

Vybavení studií Augustis

Studia Augustis jsou vybavena vlastním kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV a klimatizací za poplatek (5,- Euro/den).

Strava

Dle ck, vlastní, nebo polopenze podávaná v hotelu Agali - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů !!! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu)

Pláž

Písečná pláž

Zábava v okolí

Obchůdky, taverny, bary, půjčovny, diskotéka Club Boléro....

Aktuální popis od CK

PolohaVelmi oblíbená studia se nachází ve vile vrezidenční části letoviska pouhých 100 metrů od pláže a 400 metrů od centra letoviska. Stravování je...

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.