Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrissi vila

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže. Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, balkon s markýzou a židlemi k posezení,Tv, klimatizace. Vila Chrissi je ideální pro nenáročné klienty, kteří touží po relaxaci a klidu i pro rodinnou dovolenou (s menšími dětmi).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrissi vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vila Chrissi - poloha

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže.

Vybavení

Pro  hosty objektu  vila Chrissi je k dispozici zastřešené posezení v zahradě s možností grilování, společná Tv

Pokoje

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, balkon s markýzou a židlemi k posezení,Tv, klimatizace (za poplatek).

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování, možnost dokoupení v nedaleké taverně přímo na pláži (výběr ze 12 chodů). Po dohodě majitel vily zabezpečí každodenní dovoz pečiva.

Pláž

Malebná písečná  pláž Trypiti je vzdálená cca 150 m od hotelu. Aktivní klienti mohou využít volejbalové hřiště, pingpongový stůl nebo si mohou příjemně posedět v plážovém baru. Lehátka a slunečníky si můžete půjčit za poplatek. K dispozici jsou sprchy.

Náš názor

Vila Chrissi je ideální pro nenáročné klienty, kteří touží po relaxaci a klidu i pro rodinnou dovolenou (s menšími dětmi).

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.